Polska obaliła system totalitarny, przyczyniła się do obalenia muru Berlińskiego, ale nikt z Europy do tej pory nie pomógł Polsce, by mogła skorzystać z podobnych funduszy z jakich korzystała cała Europa po II wojnie, coś w rodzaju planu Marshalla. Polacy cierpieli ponad 100 letnią niewolę zafundowaną nam przez zaborców europejskich,

Polskę wyniszczono w czasie II wojny, Europa pozostawiła Nas po II wojnie w okowach totalitaryzmu, a teraz my mamy ratować euro?..., czy to nie hipokryzja.

Czy to nie brak podstawowych zasad moralności, przyzwoitości i uczciwości polityków sprawujących władzę jest przyczyną kryzysu. Anglicy mówią nie, a inne kraje mają im to za złe i negują takie postępowanie. Dlaczego nikt nie neguje postawy Szwajcarii?... Dlaczego kraj znajdujący się w Europie nie włącza się współpracy wraz z innymi krajami by ratować, swych zachodnich sąsiadów.

Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej, jest państwem neutralnym i aż dziw bierze, że innym krajom wmawia się, że trzeba razem współpracować w strukturach państw Europejskich, a Oni stoją z boku i windują kurs franka. Ten neutralny kraj, od wielu lat jest mekką lokat z nieczystych interesów, a najbardziej moralnie wątpliwe lokaty, to te z czasów II wojny światowej.

Ta sytuacja trwa nadal, lokują tu pieniądze politycy z różnych krajów całego świata, pieniądze pochodzące z korupcji i wyzysku swych obywateli. Nie będę dalej rozwijał tematu. W Europie i innych krajach świata trwa kryzys, którego skutkami znowu chce się obarczyć normalnych uczciwych ludzi, nadszedł czas by uczciwi ludzie ciężkiej pracy całego świata powiedzieli dość. Kto jest winny kryzysu, na pewno nie ludzie normalnej codziennej pracy?...Wszystkie materiały zawarte na tej stronie pochodzą z prywatnej kolekcji autora.
Pierwsza odsłona strony 31 maja 2010 roku.